Szlamowe Szlamowe
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem
umietka.pl
Częśc izamienne do kosiarek
Maszyny i narzędzia do ogrodu

Szlamowe - warto wiedzieć

Motopompy szlamowe

Motopompy HONDA to najwyższa jakość wśród pomp odśrodkowych. Wieloletnie doświadczenie w konstruowaniu motopomp pozwoliło wypracować bardzo szeroką gamę motopomp do wielu różnorodnych zastosowań: służby pożarnicze, budownictwo, rolnictwo – nawadnianie, deszczownie jak również do pracy na statkach - przepompowywanie wody słonej oraz innych chemikaliów.

Motopompy HONDA są zaprojektowane z myślą o długotrwałej, ciężkiej pracy w najbardziej ekstremalnych warunkach. Wszystkie motopompy napędzane są najnowszej generacji silnikami górnozaworowymi serii GX wykonanych w technologii OHV. Nieskazitelna opinia poparta badaniami w Centrum Naukowo Badawczym Ochrony Przeciwpożarowej w Józefowie sprawia, że motopompy WT oraz SEH weszły na stan podstawowego wyposażenia jednostek Straży Pożarnej.

Seria SEH 50T/SEH 80T
Motopompy przeznaczone do pompowania wody czystej oraz zanieczyszczonej o średnicy zanieczyszczeń do 8 mm. Przystosowane do podawania wody gaśniczej, napełniania wozów strażackich. Idealne w miejscach trudno dostępnych, tam gdzie nie można użyć ciężkich motopomp szlamowych. Wirnik oraz obudowa wykonane z materiałów o dużej odporności na ścieranie. Wyjątkowo niska waga oraz możliwość pompowania szlamu powoduje, że motopompy te znalazły szerokie zastosowanie w służbach ratunkowych oraz wszelkich pracach odwodnieniowych.

Seria WT 20X/WT 30X/WT 40X
Motopompy przeznaczone do przepompowywania dużych ilości wody czystej oraz szlamu o średnicy zanieczyszczeń do 30 mm. Przystosowane do podawania wody gaśniczej, napełniania wozów strażackich. Doskonałe do ciężkiej, ciągłej pracy, przy akcjach powodziowych, pracach budowlanych i wykopach. Lekkie i wydajne pompy WT znalazły szerokie zastosowanie w służbach ratunkowych, ekipach drogowych i budowlanych.

Motopompy szlamowe HONDA posiadają pozytywną opinię CNBOP w Józefowie (nr 1191/BS-2/03) i mogą być wykorzystywane do zaopatrzenia samochodów gaśniczych podczas akcji ratowniczo gaśniczych.