Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem
umietka.pl
Częśc izamienne do kosiarek
Maszyny i narzędzia do ogrodu

Odkurzacz do oczka wodnego OASE Pondovac 4 [1660]


gwarancja36 miesięcy

zobacz inne: Odkurzacze
dostępność: w magazynie
Nowy produkt OASE na sezon 2012, ulepszony odszlamiacz i odkurzacz do pielęgnacji zbiorników wodnych. Cichy, prosty w obsłudze i bardzo wydajny stanie się jednym z podstawowych narzędzi przy pielęgnacji oczka wodnego lub stawu.Teraz jeszcze bardziej trwała konstrukcja i obudowa - odkurzacz posiada aluminiowe rury ssawne i opatentowane rozwiązania technologiczne. Zapewnia bezawaryjną pracę przez wiele lat. Brudna woda i szlam z oczka wodnego mogą zostać użyte jako bogaty w substancje odrzywcze nawóz ogrodniczy do roślin - nowy PondoVac 4 odsysa zanieczyszczenia do 10 mm takie jak: glony nitkowate, szlam, muł i osady denne, obumarłe rośliny i liście. Istnieje możliwość odkurzania nawet płytkich kałuży i odkurzania na mokro w pomieszczeniach zamkniętych lub na zewnątrz budynków.

Pondovac 4 umożliwia ciągłe, efektywne odsysanie zanieczyszczeń oraz szlamu z dna stawu. Dwa duże cylindry jednakowe wielkości są naprzemiennie napełniane i opróżniane.

Rolki jezdne zapewniają łatwe przemieszczanie odszlamiacza

Dodatkowe wyposażenie: dysza do glonów nitkowatych, dysza denna, przedłużenie rury ssącej, składany uchwyt transportowy, worek na zanieczyszczenia. Dysza uniwersalna usuwa zanieczyszczenia denne, nie zasysając żwiru, dysza do glonów nitkowatych oddziela i usuwa wiązki glonów, dysza denna przeznaczona jest do dużych powierzchniach, takich jak baseny czy stawy kąpielowe, dysza szczotkowa przeznaczona jest do czyszczenia powierzchni z załamaniami i usuwania trudnych zabrudzeń.

Pondovac 4 jest idealny również jako odsysacz wilgoci w domu

Parametry techniczne:
Pondovac 4
Wymiary (? x wys.) (mm) 380 x 685
Napięcie znamieniowe 230 V/50 Hz
Pobór mocy (W) 1800
Wysokość zasysania (m) 2,4
Długość węża ssącego (m) 5
Długość węża odpływowego (m) 2,5
Długość kabla (m) 4
Gwarancja 2 + 1 = 3 lat