Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem
umietka.pl
Częśc izamienne do kosiarek
Maszyny i narzędzia do ogrodu

Zestaw do pielęgnacji boisk ze sztuczna nawierzchnią [1327]


Zestaw do pielęgnacji boisk ze sztuczna nawierzchnią - Kliknij żeby powiększyć

więcej zdjęć:

Zestaw do pielęgnacji boisk ze sztuczna nawierzchnią


gwarancja12 miesięcy

zobacz inne: Urządzenia
cena: 53259,00 zł
dostępność: w magazynie

Masz pytanie?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji:

tel.: 59 842 80 60

kom.: 601 885 280

fax: 59 842 80 60

email: sklep@umietka.pl

Honda F 720 to specjalistyczny zestaw do pielęgnacji boisk i stadionów ze sztuczną trawą. Jest przeznaczony do bieżącej konserwacji każdego rodzaju nawierzchni syntetycznej i do jej renowacji. Zestaw zapewnia profesjonalne wykonanie wszystkich koniecznych zabiegów pielęgnacyjnych, których celem i efektem jest przedłużenie żywotności nawierzchni.

Prawidłowa konserwacja płyty boiska ze sztuczna trawą z zastosowaniem profesjonalnego zestawu znacząco zwiększają komfort i przyjemność z gry użytkownikom, ale przede wszystkim zapewniają im bezpieczne warunki do uprawiania sportu i rekreacji.

Profesjonalny zestaw Honda F720 jest tak skonstruowany, by mógł być wykorzystywany do wszystkich innych czynności porządkowych na terenie obiektu sportowego o każdej porze roku. Zestaw jest łatwy w obsłudze i zapewnia sprawne oraz szybkie wykonanie poszczególnych zabiegów pielęgnacyjnych. Niewątpliwą zaletą zestawu są jego niewielkie rozmiary umożliwiające przejazd przez wąskie wejścia, a także przechowywanie go na powierzchni nie większej niż 8 m2. Niska masa zestawu gwarantuje bezpieczne przeprowadzenie wszystkich czynności na boiskach z nawierzchnią sztuczną.

HONDA F720 jest jednym z niewielu dostępnych na polskim rynku kompleksowym zestawem maszyn stworzonym specjalnie do profesjonalnej pielęgnacji boisk i stadionów z syntetyczną nawierzchnią. Powstał w wyniku wieloletnich doświadczeń oraz wsłuchiwania się w potrzeby, zarówno właścicieli boisk i stadionów ze sztuczną nawierzchnią, jak i ich użytkowników. Został stworzony z myślą o efekcie pracy, funkcjonalności, łatwości w obsłudze i technicznym serwisowaniu oraz o bezpieczeństwie i komforcie użytkowników.

Stosowanie zestawu Honda F 720 przede wszystkim umożliwia przedłużenie żywotności syntetycznej nawierzchni płyty boiskowej, niezależnie od natężenia jej eksploatacji. Służy zarówno do systematycznej i bieżącej konserwacji nawierzchni, jak i do jej renowacji. Składa się z sześciu maszyn: ciągnika jednoosiowego Honda F720, który stanowi jednostkę napędową całości oraz zamiatarki FBZ 120, równiarki rotacyjnej FBR 80, brony aktywnej FBB 120, szczotki wczesującej FBS 170 i rozrzutnika granulatu FBG 100. Zestaw podstawowy można uzupełnić, według potrzeb, o dodatkowe akcesoria jak przyczepa transportowa, lemiesz odśnieżający i dmuchawa do usuwania zanieczyszczeń oraz śniegu.

Istotnym elementem koncepcji zestawu Honda F 720 jest jak największa funkcjonalność. Zestaw ten służy również do wielu innych prac porządkowych, które są konieczne do wykonania na obszarze wokół boiska o każdej porze roku. Można nim szybko zamieść bieżnię, boisko poliuretanowe, chodniki i parkingi. Natomiast zimą usunąć śnieg i błoto pośniegowe.

Zestaw Honda F 720 do profesjonalnej pielęgnacji sztucznej nawierzchni płyt boiskowych jest dostępny bezpośrednio u wyłącznego dystrybutora w Polsce ? Aries Power Equipment oraz w punktach autoryzowanych dilerów na terenie kraju. Aries Power Equipment i autoryzowane serwisy zapewniają użytkownikom profesjonalną obsługę serwisową w zakresie dostaw maszyn i części zamiennych oraz profesjonalną pomoc w przypadku problemów technicznych.

W skład zestawu wchodzi

- Ciągnik Jednoosiowy F 720
- Równiarka Rotacyjna FBR 80
- Rozrzutnik Granulatu FBG 100
- Zamiatarka z Pojemnikiem FBZ 120
- Nośnik Narzędzi (wózek) FBW 100
- Szczotka Wczesująca FBS 170
- Brona Aktywna FBB 120
- Gwarancja 12 miesięcy