Wodne Wodne
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem
umietka.pl
Częśc izamienne do kosiarek
Maszyny i narzędzia do ogrodu

Wodne - warto wiedzieć

Motopompy wodne


Motopompy HONDA to najwyższa jakość wśród pomp odśrodkowych. Wieloletnie doświadczenie w konstruowaniu motopomp pozwoliło wypracować bardzo szeroką gamę motopomp do wielu różnorodnych zastosowań: służby pożarnicze, budownictwo, rolnictwo – nawadnianie, deszczownie jak również do pracy na statkach - przepompowywanie wody słonej oraz innych chemikaliów.
Motopompy HONDA są zaprojektowane z myślą o długotrwałej, ciężkiej pracy w najbardziej ekstremalnych warunkach. Wszystkie motopompy napędzane są najnowszej generacji silnikami górnozaworowymi serii GX wykonanych w technologii OHV. Nieskazitelna opinia poparta badaniami w Centrum Naukowo Badawczym Ochrony Przeciwpożarowej w Józefowie sprawia, że motopompy WT oraz SEH weszły na stan podstawowego wyposażenia jednostek Straży Pożarnej.

Seria WX 10X/WX 15X
Najmniejsze motopompy na rynku napędzane czterosuwowym silnikiem spalinowym. Dzięki wyjątkowo niskiej wadze (już od 6,4 kg) są idealne do prac na działce i w ogrodzie.

Seria WB 20X/WB 30X
Przeznaczone do pompowania wody czystej i gaśniczej, łączą wysoką jakość wykonania z wyjątkowo atrakcyjną ceną. Profesjonalna motopompa na kieszeń każdego klienta.

Seria WH 20
Motopompy wysokociśnieniowe niezbędne wszędzie tam gdzie wymagane jest duże ciśnienie (do 5 Atm.) Idealne do systemów nawadniających – deszczowni. Bardzo tani i wydajny sposób na podlewanie średnich i dużych areałów.

Seria QP-205S/QP-205SX
Motopompy wysokociśnieniowe niezbędne dla profesjonalnych systemów nawadniających (do 9 Atm.) Tani i wydajny sposób na podlewanie średnich areałów.

Seria QP-402/QP-402S
Motopompy o bardzo dużej wydajności dla profesjonalnych systemów nawadniających. Zapewniają duże ciśnienie do 5 Atm. oraz bardzo dużą wydajność do 1800 l/min.

Seria WMP20X
Dzięki specjalnej powłoce poliestrowej może być stosowana do pompowania mediów o różnych właściwościach chemicznych (patrz lista). Jako jedyna, dopuszczona jest do pompowania wody pitnej – nie pozostawia zanieczyszczeń aluminium!

Niagara 1
Pompa pływająca, niezatapialna. Pływak wykonany jest z włókna szklanego wypełniony pianką poliuretanową idealna dla służb pożarniczych, ratowniczych, komunalnych i in. Bardzo skuteczna przy wypompowywaniu wody z zalanych terenów, obiektów mieszkalnych i przemysłowych.
Posiada szczególne zastosowanie przy napełnianiu zbiorników pojazdów pożarniczych, bez potrzeby budowania stanowiska wodnego.
Bardzo lekka i dzięki specjalnych uchwytom łatwa to przemieszczania.