Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem
umietka.pl
Częśc izamienne do kosiarek
Maszyny i narzędzia do ogrodu

Szczotka wczesująca [1196]


Szczotka wczesująca  - Kliknij żeby powiększyć

więcej zdjęć:


gwarancja24 miesiące

zobacz inne: Urządzenia
dostępność: w magazynie

Masz pytanie?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji:

tel.: 59 842 80 60

kom.: 601 885 280

fax: 59 842 80 60

email: sklep@umietka.pl

Szczotka wczesująca to podstawowe narzędzie do pielęgnacji murawy boisk ze sztuczna nawierzchnią. Szczotkę można także wykorzystać podczas budowy boisk do równomiernego rozłożenia warstw granulatu.

Za jej pomocą szybko wczeszemy granulat zalegający na powierzchni boiska. Po jej użyciu murawa boiska posiada wyrównany jednolity kolor.

Szczotka wczesująca wykorzystywana jest także do usuwania śmieci z murawy boiska a jesienią do szybkiego usuwania opadłych liści. Mechanizm podnoszenia zespołu roboczego ułatwia transport oraz jest przydatny podczas zimowego zgarniania błota pośniegowego.

Zintegrowanie szczotki z wózkiem kołowym i fotelem operatora pozwala na szybkie wykonanie czynności pielęgnacyjnych z prędkością roboczą około 7 km/h.

Szczotka wczesująca to włóka z zespołem 4 szczotek samopoziomujących o wysokości włosia 125 mm i szerokości 900 mm każda. Szerokość robocza maszyny wynosząca 1700 mm zapewnia szybkie i dokładne rozprowadzenie i wczesanie granulatu. Fotel operatora posiada ergonomiczne siedzisko i nośność do 150 kg, a szerokie pneumatyczne koła o wymiarach 145x70 przeciwdziałaja niszczeniu nawierzchni boiska.

Waga zespołu szczotek - 37 kg

Kompatybilna z wszystkimi jednostkami napędowymi : F560, F720 i F810