Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem
umietka.pl
Częśc izamienne do kosiarek
Maszyny i narzędzia do ogrodu

Opryskiwacz ręczny KWAZAR Neptune 15 plecakowy [1962]


zobacz inne: Ręczne
cena: 265,00 zł
dostępność: w magazynie

Masz pytanie?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji:

tel.: 59 842 80 60

kom.: 601 885 280

fax: 59 842 80 60

email: sklep@umietka.pl

Opryskiwacz ręczny KWAZAR Neptune 15 plecakowy 15 litrowy

Głównym ich przeznaczeniem jest aplikacja płynnych środków, w tym nawozów dolistnych oraz rozpuszczalnych substancji zapewniających ochronę roślin przed chorobami, chwastami lub szkodnikami.

Neptune 15 jest wygodny, zachowuje wymogi ergonomii, jest przyjazny użytkownikowi m.in. ze względu na szereg zastosowań poprawiających pracę np. możliwość pracy prawą lub lewą ręką (pompa). Komfort pracy zapewnia dodatkowo termiczna izolacja zbiornika od pleców oraz możliwość indywidualnej regulacji wysokości zawieszenia zbiornika.

Wszystkie elementy Neptune 15 wykonane są z materiałów o wysokiej wytrzymałości i odporności chemicznej. Unikalna konstrukcja opryskiwacza, ukryty w jego wnętrzu zespół pompy gwarantuje bezpieczeństwo pracy i uzyskanie stałego ciśnienia w lancy koniecznego przy pracach wymagających
bardzo precyzyjnego strumienia oprysku. Zbiornik Neptune 15 nie posiada żadnego otworu poniżej poziomu cieczy roboczej, co powoduje, że urządzenie jest w 100 procentach szczelnym. Neptun posiada lancę teleskopową o długości 1,2m. W wyposażeniu standardowym znajduje się komplet części zamiennych oraz dysza herbicydowa.

Ze względu na możliwość przyłączenia elementów wyposażenia specjalistycznego Neptune 15 znajduje szersze zastosowanie, gdzie niezbędna jest niezawodność i wydajność.

15 litrowy