Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem
umietka.pl
Częśc izamienne do kosiarek
Maszyny i narzędzia do ogrodu

Kosiarka robot HONDA Miimo 500 [1862]Zapytanie o produkt

imię i nazwisko*
email*
telefon kontaktowy*
treść zapytania*

Pola oznaczone * są obowiązkowe

tel.: 59 842 80 60

kom.: 601 885 280

fax: 59 842 80 60

email: sklep@umietka.plKosiarka robot HONDA Miimo 500 - Kliknij żeby powiększyć

więcej zdjęć:

Kosiarka robot HONDA Miimo 500 2Kosiarka robot HONDA Miimo 500 3


gwarancja60 miesięcy

zobacz inne: Kosiarki roboty
dostępność: 3 dni

Masz pytanie?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji:

tel.: 59 842 80 60

kom.: 601 885 280

fax: 59 842 80 60

email: sklep@umietka.pl

Kosiarka robot HONDA Miimo 500

Miimo został stworzony, by ludziom zdecydowanie ułatwić pielęgnację trawy, dlatego jego eksploatacja i obsługa są bardzo łatwe. Przejrzysty i czytelny ekran komputera zapewnia sprawne zaprogramowanie i kontrolę warunków pracy robota. Trwały akumulator litowo-jonowy zapewnia wysoką wydajność w kolejnych cyklach ładowań i niezawodność przez wiele sezonów. Jest także przyjazny dla środowiska, ponieważ nie wydziela spalin, a praktycznie bezgłośna praca silników elektrycznych nie zakłóca spokoju domowników ani otoczenia nawet nocą. Honda Miimo nie wymaga kontroli i skosi trawnik podczas nieobecności właściciela. Wprowadzenie indywidualnego kodu PIN zabezpiecza robota przed nieuprawnionym użytkowaniem. Dodatkowo dzięki ergonomicznej formie i nowoczesnej estetyce, zbliżonej do ASIMO, Honda Miimo będzie ozdobą każdego ogrodu.

Honda Miimo jest inteligentny
Wykonuje zaprogramowane przez właściciela zadania: kosi trawę w wyznaczonym czasie, na określonym terenie i według wskazanych stref objętych przewodem granicznym.
W przypadku braku wytycznych porusza się w losowo wybranych kierunkach w ramach obszaru ograniczonego przewodem, wykorzystując nawigację systemu czujników. Przewód ten z łatwością może być przenoszony jeśli chcemy zmienić miejsce czy kształt trawnika do skoszenia.
Posiada system automatycznego dostosowania prędkości kół do gęstości, grubości i wysokości trawy.

Honda Miimo jest bezpieczny i skuteczny
Robot wyposażony jest w kompleksowy system czujników,
Sensor śledzenia przewodu granicznego, który znajduje się w zestawie, wskazuje obszar, po którym robot ma się poruszać, poszczególne jego strefy, sygnalizuje gdzie robot powinien skręcić, wycofać się i zawracać.
Podniesienie w górę czy przewrócenie się robota w trakcie pracy powoduje natychmiastowe zatrzymanie noży.
Czujnik wykrywający jakąkolwiek przeszkodę powoduje zatrzymanie Honda Miimo i zmianę kierunku. Robot nie stanowi tym samym zagrożenia dla dzieci ani zwierząt.

Miimo ma innowacyjne rozwiązania
Wentylator znajdujący się pomiędzy nożami podnosi trawę, gwarantując w ten sposób jej równe cięcie.
Łatwy w obsłudze system regulacji wysokości koszenia zapewnia bardzo precyzyjne ustawienie noży z dokładnością do 1 mm w zakresie 2-6 cm. Bardzo drobno skoszone źdźbła trawy pozostają równomiernie rozłożone na koszonej powierzchni, stanowiąc tym samym naturalny nawóz poprawiający kondycję trawy.
Noże wykonane są z wysokiej jakości ciągliwej stali sprężynowej, dzięki której wyginają się, nie pękają w przypadku natrafienia na przeszkodę i nie pozostawiają pokruszonych ostrych kawałków na trawniku. Takie rozwiązanie gwarantuje bezpieczeństwo wszystkim użytkownikom ogrodu, a przede wszystkim dzieciom.
Parametry grubości i wagi noży zostały optymalnie dobrane do uzyskania precyzyjnego cięcia nawet wysokiej i gęstej trawy.
Unikalną cechą Honda Miimo jest utrzymanie linii prostej jazdy w poprzek stoku.
Przy pokonywaniu wzniesień, jeśli kąt nachylenia terenu przekroczy 25° robot bezpiecznie zmienia kierunek, a w przypadku ponad 55° - silniki zatrzymują się.

Model przeznaczony do trawników o powierzchni do 3000 m2.
Koszty dostawy ustalane są indywidualnie.